Sprzedaż w siedzibie firmy

Reinhard Leimhofer - Vertriebsleiter GÖWEIL

Reinhard LEIMHOFER

Kierownik działu sprzedaży

reinhard.leimhofer@goeweil.com

Pierre Payré - Vertrieb GÖWEIL

Pierre PAYRÉ

Sprzedaż - eksport

pierre.payre@goeweil.com

Yujun Schachner - Vertrieb GÖWEIL

MBA 杨玉君 Yang Yujun, MSc 奥地利总部

Sprzedaż - Chiny

yujun.schachner@goeweil.com

Christian Freudenthaler - Vertrieb Innendienst GÖWEIL

Christian Freudenthaler

Zarządzanie Obsługa zamówień

christian.freudenthaler@goeweil.com

Michael Gratzl - Vertrieb Innendienst GÖWEIL

Michael GRATZL

Obsługa zamówień

michael.gratzl@goeweil.com

Rudolf Mehringer - Vertrieb Innendienst GÖWEIL

Rudolf MEHRINGER

Obsługa zamówień

rudolf.mehringer@goeweil.com

Manuela Schilcher - Vertrieb Innendienst GÖWEIL

Manuela Schilcher

Obsługa zamówień

manuela.schilcher@goeweil.com

Philip Kieser - Vertrieb GÖWEIL

Philip KIESER

Sales / Export

US: (309) 750-5639

philip.kieser@goeweil.com

Skontaktuj się teraz

Czekamy na Pani/Pana niezobowiązujące zapytanie!

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą Polityka prywatności. Wszystkie informacje można znaleźć w Polityka prywatności.