Verkoop-binnendienst

Reinhard Leimhofer - Vertriebsleiter GÖWEIL

Reinhard LEIMHOFER

Hoofd verkoop

reinhard.leimhofer@goeweil.com

Pierre Payré - Vertrieb GÖWEIL

Pierre PAYRÉ

Verkoop export

pierre.payre@goeweil.com

Yujun Schachner - Vertrieb GÖWEIL

MBA 杨玉君 Yang Yujun, MSc 奥地利总部

Verkoop China

yujun.schachner@goeweil.com

Christian Freudenthaler - Vertrieb Innendienst GÖWEIL

Christian Freudenthaler

Verkoop-binnendienst

christian.freudenthaler@goeweil.com

Michael Gratzl - Vertrieb Innendienst GÖWEIL

Michael GRATZL

Verkoop-binnendienst

michael.gratzl@goeweil.com

Rudolf Mehringer - Vertrieb Innendienst GÖWEIL

Rudolf MEHRINGER

Verkoop-binnendienst

rudolf.mehringer@goeweil.com

Manuela Schilcher - Vertrieb Innendienst GÖWEIL

Manuela Schilcher

Verkoop-binnendienst

manuela.schilcher@goeweil.com

Philip Kieser - Vertrieb GÖWEIL

Philip KIESER

Vertrieb Export

US: (309) 750-5639

philip.kieser@goeweil.com

Folder aanvragen

Bestel geheel vrijblijvend uw Göweil-informatiemateriaal!

Door dit formulier in te dienen, accepteert u onze verklaring omtrent gegevensbescherming. Alle informatie is te vinden in de Verklaring van gegevensbescherming.